Sea View Villa Marbella

  • 450 m²
  • 4 slaapkamers
  • 3 badkamers

Sea View Villa Marbella van 450 m² is op 2 km van het Scenic golfing gelegen en biedt badminton voor actieve gasten.

Deze accommodatie heeft uitzicht op de zee. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

Gasten kunnen gebruikmaken van een complete keuken, evenals een eetgedeelte in deze villa. De keuken heeft ook een waterkoker en keukengerei. Restaurante Milan ligt binnen een paar straten van Sea View Villa Marbella en biedt Italiaanse gerechten aan.

Deze villa ligt in de Elviria wijk van Marbella vrij dicht bij de bushalte Mancomunidad. Het Playa Real De Zaragoza is op 10 minuten rijafstand van de 3-badkamer villa te vinden. Voor sportliefhebbers is deze 4-slaapkamer Sea View Villa Marbella een ideaal startpunt om de sportscene van Marbella te ontdekken, met Marbella Golf & Country Club op 2,1 km afstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Sea View Villa Marbella
Unforgettable Luxury In Marbella Villa - Rdr461
Mobiele prijsaanbieding

Unforgettable Luxury In Marbella Villa - Rdr461

9.3
Schitterend 6 beoordelingen
78 m van de accommodatie
USD 1409 USD 1268
per nacht
Villa Issabella
Mobiele prijsaanbieding

Villa Issabella

9.5
Voortreffelijk 2 beoordelingen
108 m van de accommodatie
USD 2223 USD 2001
per nacht
Villa Heismax Ref #40
Mobiele prijsaanbieding

Villa Heismax Ref #40

9.3
Schitterend 3 beoordelingen
138 m van de accommodatie
USD 994 USD 895
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    45 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Badminton

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden
    • Speelgoed

    Recreatie

    • Buitenzwembad
    • Strandtoegang
    • Parasols
    • Ligstoelen
    • Zonneterras
    • Tuin
    • Barbecuefaciliteiten
    • Zwembad met uitzicht

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Allergievrije kamers
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    LicentienummerVUT/MA/80614
    Veelgestelde vragen
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Sea View Villa Marbella?
      Ja, gratis priveparkeerplaatsen is beschikbaar voor gasten van Sea View Villa Marbella.
    • Hoeveel kost een verblijf in Sea View Villa Marbella?
      Huurprijs bij Sea View Villa Marbella begint bij €892 per nacht.
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij Sea View Villa Marbella?
      Gasten van Sea View Villa Marbella dienen uiterlijk om 23:00 in te checken en tot 10:00 uit te checken.
    • Welke restaurants liggen er in de buurt van deze villa?
      De dichtstbijzijnde restaurants van deze villa zijn Restaurante Milan restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert, evenals Back Street Pizzas Elviria restaurant beroemd voor Italiaanse keuken.
    • Heeft de villa een zwembad?
      Ja, gasten van de villa kunnen genieten van een privézwembad, dat op locatie ligt.
    • Heeft Sea View Villa Marbella een keuken?
      Ja, Sea View Villa Marbella heeft een keuken.
    • Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in Sea View Villa Marbella?
      Gasten kunnen Senda Litoral Dunas de Artola bezoeken, gunstig gelegen op afstand van 4 km van Sea View Villa Marbella.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    45 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Sea View Villa Marbella

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten